МIЖНАРОДНИЙ КОНКУРС КОМПОЗИТОРIВ ім. МАР'ЯНА ТА IВАННИ КОЦЬ
1995

 1. Конкурс присвячується творчості композиторів-жінок.
 2. На конкурс подаються твори, написані у камерних жанрах для різних інструментів, ансамблів, камерного оркестру (до 20 виконавців) з можливою додачею солістів-співаків та камерного складу хору.
 3. Тривалість твору - до 20 хвилин.
 4. Цей конкурс відкритий для всіх композиторів-жінок світу.
 5. Вікових обмежень немає.
 6. Термін подання всіх матеріалів - до 15 травня 1995 року
РЕГЛАМЕНТ КОНКУРСУ
 1. Перший відбірковий тур буде проводитися анонімно.
  Другий тур. Твори, обрані для фіналу, будуть оцінюватися у прилюдному виконанні на "Київ Музик Фесті '95" на початку жовтня 1995 р.
 2. Клавіри та партитури надсилаються в трьох примірниках рекомендованою поштою.
  Оркестрові та хорові голоси творів, які увійшли до фіналу, треба надсилати на конкурс за 6 тижнів до його виконання.
 3. Конкурсні роботи мають бути первотворами, раніше не опублікованими, не виконуваними і не відзначеними на будь-якому конкурсі.
 4. Журі визначить такі нагороди:
  • Перша премія 3 000 $ CША
  • Друга премія 2 000 $ США
  • Третя премія 1 000 $ США
 5. У випадку однакової кількості голосів нагорода буде розділена порівну двом кандидатам. Журі залишає за собою право не присуджувати жодної премії.
 6. Журі складатиметься з представників музичної громадськості України та інших країн (композиторів, видавців, диригентів, продюсерів дисків, виконавців, критиків).
  Склад журі буде оголошено за місяць до фіналу. Членом журі без права голосу буде виконавчий координатор конкурсу.
 7. Організатори залишають за собою право замінити члена журі, що не зміг прибути на засідання через непередбачені обставини.
 8. Кандидати передають права виконання їхніх творів організаторам конкурсу на весь час його тривання.
 9. Оплату за участь у конкурсі в сумі 50 $ США треба внести кожному зарубіжному кандидатові міжнародним грошовим переказом чи чеком за такою адресою: Кyiv Соmроsition Соmpetition, с/о Vігkо Ваleу, 2016 Wagon Wheel Ave Las Vegas, Nеvada 89119, USА.
  Громадяни України сплачують еквівалент цієї суми українськими грішми на розрахунковий рахунок Центрмузінформу №608415 Печерського Укрсоцбанку м.Києва МФО 322090 (з позначкою "На конкурс").
 10. Кандидати самі оплачують кошти подорожі, але будуть забезпечені готелем та харчуванням на час тривання конкурсу. Точні дати будуть встановлені за два місяці до фестивалю.
 11. Рішення журі є остаточним й не підлягає оскарженню.
 12. Якщо конкурс не відбудеться з тих чи інших причин, домовленості анулюються, оплата повертається, а клавіри та партитури надсилаються кандидатам, які не матимуть права на судовий позов.
 13. Учасники конкурсу дотримуються всіх пунктів цього регламенту.
Під час проведення "Київ Музик Фесту'95" та композиторського конкурсу 1995 року в Києві відбудеться Міжнародна конференція композиторів-жінок.


© 2004-2005. Все права защищены.
Developed by Treastal.