"Молодь України". 2001. 25 верес. №115(18215)

Наталка Янкова.

Осіннє свято музики

Чарівність золотої осінньої пори завжди надихала на творчість митців. Тож і не дивно, що саме останній вересневий тиждень став традиційною порою проведення найпрестижнішого в Україні фестивалю академічної музики.

Цього року в його програмі понад 300 творів — близько 100 українських і 80 закордонних авторів — від старовинних лаврських розспівів до прем'єр нового тисячоліття. Особливим подарунком поціновувачам класичної музики стане щойно написаний Концерт для скрипки з оркестром Мирослава Скорика, який на відкритті фестивалю виконає відомий скрипаль з Квартету ім.М.Леонтовича, наш колишній співвітчизник Юрій Харенко (США). Концертні зали Національної філармонії, “Українського дому” і Музичної академії відчинять свої двері прихильникам симфонічної, камерної, хорової та джазової музики — для них виступи провідних вітчизняних колективів і гостей з Європи, Росії, США та Японії. А Печерські пагорби цілий день будуть у полоні урочистих переспівів та мелодії дзвонів Великої лаврської дзвіниці — так зустрінуть Свято духовної xорової музики "Святій Лаврі — 950". І ще багато чого цікавого, а головне — безмежне море чудових мелодій.

XII Міжнародний музичний фестиваль "Київ Музик Фест’2001" почнеться 22 вересня. Його організатори — Міністерство культури і мистецтв України, Національна спілка композиторів України та Центр музичної інформації НСКУ будуть раді всім бажаючим приєднатись до найкращих надбань світової музичної культури. Вхід на всі фестивальні заходи вільний. Насолоджуйтесь прекрасним!© 2004-2005. Все права защищены.
Developed by Treastal.