“Говорить і показує Україна”. 2001. 20 верес.

Альбіна Бутук.

“Київ Музик Фест’2001”

З 22 вересня по 1 жовтня у кращих концертних залах Києва — Колонному залі ім.М.Лисенка Національної філармонії України, Національній музичній академії, “Українському домі”, Будинку вчених — симфонічні, хорові, камерні колективи та провідні солісти України представлять понад 300 творів — від старовинних лаврських розспівів до прем'єр Третього тисячоліття.

36 світових прем'єр — серед них щойно написаний Концерт для скрипки з оркестром М.Скорика, який на відкритті фестивалю виконає колишній киянин Ю.Харенко (США). Має приїхати і американська співачка Патрісія Міллер з унікальним репертуаром для мецо-сопрано — джазового та класичного спрямування. Київ також чекає гостей з Австрії, Болгарії, Росії, Швейцарії, Японії. Усі виконавці братимуть участь у презентації сучасної української музики.

До фестивалю приурочено презентацію збірки наукових статей "Українська тема у світовій культурі", виданої за сприяння Українського наукового інституту Гарвардського університету (США), а також реалізовано мистецький проект "З нотної бібліотеки Б.Лятошинського".© 2004-2005. Все права защищены.
Developed by Treastal.