Алла ЗАЇКА, Зоя СУПРУН, Олег АНДРІЄНКО, Олена ДАЦЬ, Галина КОСТЮК, студенти музично-педагогічного факультету Національного педагогічного університету імені М.Драгоманова.

...АЛЕ НАЙКРАЩА — ХОРОВА

Ми, майбутні вчителі музики, побувавши на концертах “Київ Музик Фесту’98”, хочемо коротко висловити свої враження від почутого. Нам, зокрема, найбільше сподобалися концерти хорової музики. Адже вона, як і вокальна, більш наспівна і не так легко піддається сучасним модерновим експериментам. Найбільше нас полонили хорові твори композиторів Стеценка, Некрасова, Скрипника, Попова. Це справжні майстри хорової музики. З великою повагою і захопленням ми слухали також твори дніпропетровського композитора Віктора Мужчиля. Його музика просто чудова, хоч складна, майстерна, призначена для професіональних хорів.

Справжньою красою і мелодійністю вразив нас Хоровий концерт Володимира Тилика. Кажуть, що ця музика дещо старомодна, але ж вона полонить, захоплює, оволодіває і серцем, і душею слухачів. Це — справжня Музика!© 2004-2005. Все права защищены.
Developed by Treastal.