XVIII Міжнародний фестиваль
“Київ Музик Фест’
28 вересня –7
жовтня
Київ
Національна спілка композиторів України
Центр музичної інформації
Художній керівник
Мирослав Скорик
Тамара Невінчана
Леся Дичко
Геннадій Ляшенко
Сергій Пілютиков
Іван Тараненко
Леся Олійник
Ігор Щербаков
Прес-секретар
Адміністратор
Марина Скриник
Видавець – Центр Музичної Інформації
01001, Україна, Київ –1, вул. Софіївська, 16/16
© Центр Музичної Інформації, 2007
Дирекція та Організаційний
комітет фестивалю
“Київ Музик Фест
висловлює щиру подяку за
допомогу в організації та
проведенні фестивальних
заходів:
Національній філармонії
України
Генеральний директор – Дмитро Остапенко
Художній керівник – Володимир Лукашев
Директор-розпорядник – Олександр Подолян
Директор Колонного залу ім.М.Лисенка–Наталія
Молодик
Національній Музичній
Академії ім.П.І.Чайковського
Ректор – Володимир Рожок
Проректор – Олена Берегова
Київському Будинку Вчених
НАН України
Директор – Алла Калініна
Національній Радіокомпанії
України
Президент – Віктор Набруско
Філарету, Митрополиту
Київському і всієї України,
Патріарху Української Православної Церкви
Київського Патріархату
Блаженнійшому Володимиру
Митрополиту Київському і всієї України,
Предстоятелю Української Православної Церкви
Посольству Канади в Україні
Польському Інституту у м.
Києві
Міністерству
закордонних справ Німеччини
Німецькому культурному центру “ГЕТЕ-ІНСТИТУТ”
Компанії “DHL”
Посольству Греції в Україні
Members of Yioula Group
Фундації «PRO HELVETIA» (Швейцарія)
Краківському
відділенню Спілки композиторів Польщі
Інформаційним
партнерам фестивалю:
Національній радіокомпанії України
Радіо “Ера”
Журналові “Музика”
Газетам:
“Коммерсант”
“Столичные новости”
“Голос України”
“День”
18.30
Київська організація
Національної спілки композиторів України
Арт – вітальня “Імпровіз”
“VADE MECUM”
Творчий вечір
Святослава
Крутикова (Україна)
Концерт, виставка акварелі та графіки
Присвячується вчителям
Б. Лятошинському та Ю. Кононенкові
Зупинки на шляху в чотирьох молитвах
для квартету флейт та саксофона альта
П’ять спогадів
для клавесину
Анатолій Маринченко – флейта
Катерина Дяченко –
флейта
Михайло Войналович – альтова флейта
Аліна Струць – флейта пікколо
Юрій Василевич – саксофон альт
Тетяна Трегуб – клавесин
Володимир Рунчак – диригент
(Україна)
Субота, 29 вересня
13.00
Михайлівський Золотоверхий Собор
Св. Дмитрій Ростовський (Данило Туптало)
Ісусе мій прелюбезний
Господи мій
Надію мою в Бозі полагаю
обробка Віктора
Степурка
Віктор Степурко (Україна)
Святий боже
Архангельський глас
Св. Дмитрій Ростовський (Данило Туптало)
Взирай з пріліжанієм, тлінний
чоловіче, обр. Віктора Степурка
Візантійський розпів
Афонський розспів
Віктор Степурко (Україна)
Услиши, мя, Господи
Павло Чесноков (Росія)
Єдинородний сине
Олександр Архангельський (Україна)
Богородице Діво, радуйся
Олександр Козаренко (Україна)
кондак Возбранной воєводі
Візантійський розспів
Віктор Степурко (Україна)
Алілуя київського великого наспіву
Хор хлопчиків та юнаків
Національної музичної академії України
Художній керівник і головний диригент – Алла Шейко
(Україна)
15.00
Національна філармонія України
Колонний зал ім. М. В .Лисенка
Андрій Кушніренко (Україна)
Подоляночка, Чия то долина, Палала сосна
Три обробки українських народних пісень
Лариса Донник (Україна)
На відвідини пам’яті Михайла Вербицького
Леопольд Ященко (Україна)
Іде весна
для хору та фортепіано
Володимир Стеценко (Україна)
Чего селезень, скучний, невесел
Ой, на гору козак воду носить
для
жіночого хору
Роман Сов’як (Україна)
Добрий вечір тобі, зелена діброва
Vivere memento на слова І. Франка
Юрій Іщенко (Україна)
І барвінком, Вічна пам’ять, Ой, діброво,
Минули літа молодії
Чотири хори на слова Т. Шевченка
Олександр Родін (Україна)
Recordare
Валерій Антонюк (Україна)
Кантата на слова Т. Шевченка (І, ІV,V частини)
Олег Безбородько (Україна)
Порцеляновий павільйон
хоровий цикл на слова М.Гумільова (І, ІІ частини)
Тамара Оскоменко-Парулава (Україна)
Нащо мені женитися
хорова сценка для
баритону та мішаного хору
(із циклу “Музичні нариси”)
Андрій Матвєєв (Україна)
Постлюд
Віктор Рева (Україна)
Хмари на слова І. Бродського
Віктор Тиможинський (Україна)
Дощ
Валентина Дроб’язгіна (Україна)
Травневий сад
Хоровий концерт для жіночого хору
Віктор Сачок – тенор
Олександр Пушняк – бас
Людмила Каравацька – фортепіано
Хор ім. П. Майбороди
Національної радіокомпанії України
Художній
керівник і головний диригент –
Віктор Скоромний
Диригент – Леся Шавловська
Хормейстер – Юлія
Ткач
Муніципальний камерний хор «Хрещатик»
Художній
керівник і головний диригент –
Павло Струць
Хор «Академія»
Державної академії керівних кадрів
Художній
керівник і головний диригент – Мстислав Юрченко
(Україна)
17.30
Конференц-зал
19.00
Національна філармонія України
Колонний зал ім.М.В.Лисенка
УРОЧИСТЕ
ВІДКРИТТЯ ФЕСТИВАЛЮ
Левко Колодуб (Україна)
Симфонія № 10
Геннадій Ляшенко (Україна)
Концерт
для
альта та симфонічного оркестру
Андрій Штогаренко (Україна)
Сюїта
№ 3
(Лесі Українці присвячується)
Леся Дичко (Україна)
Сюїта № 2
з балету “Катерина Білокур”
Дмитро Гаврилець – альт
Заслужений академічний
симфонічний оркестр
Національної радіокомпанії
України
Художній керівник і головний диригент
–
Володимир Шейко
(Україна)
Неділя, 30 вересня
13.00
Трапезна церква
Києво – Печерської
Лаври
Олена Чиста
(Україна)
Тропарі
вечірні № 1, 4, 5
Молитви
Великого посту ( ІІ ч.)
Ныне
отпущаеши
Максим
Устинов (Україна)
Молитва та Алілуя
Катерина Біла (Україна)
Достойно
єсть
Володимир
Пасічник (Україна)
Богородице Діво, радуйся
Тетяна
Яшвілі (Україна)
Милость миру, Достойно єсть
Прийдіте-поклонімося
Святий Боже
Веліслав Заімов (Болгарія)
Світе тихий
Катерина
Троценко (Україна)
Богородице Діво, радуйся
Вікторія
Польова (Україна)
Заповіді блаженства
Михайло Шух
(Україна)
Єдинородний
сине
Алілуя
Камерний хор «Покров»
Художній керівник і диригент – Олена Радько
(Україна)
19.00
Національна спілка композиторів України
Концертний зал
Богдана Фільц (Україна)
Цикл романсів
на слова І.Франка (частини)
для тенора та фортепіано
Віталій Кирейко (Україна)
10 українських народних пісень з Полтавщини
для сопрано та
фортепіано
Світлана Острова (Україна)
Три солоспіви
з вокального циклу “Осінній вінок”
на слова Зої Дикої
для сопрано та фортепіано
Наталія Боєва (Україна)
Молитва до дитяти
на слова Г. Лютого
для сопрано, баритону
та фортепіано
Леопольд Ященко (Україна)
Київ – любов моя на слова Л.Ященка
Альона (Олена) Томльонова
(Україна)
Deo volentum
дует для фаготу та баяну
Богдан Кривопуст (Україна)
Сюїта
з камерної балетної вистави “Сканер”
Євген Петриченко (Україна)
Tuba mirum
Rex tremendae
для віолончелі, флейти і магнітної стрічки
Сергій Зажитько (Україна)
Ще!
для трьох флейт пікколо
Сергій
Бортник – тенор
Валентина
Антонюк, Оксана
Шкурат – сопрано
Оксана
Калінчук – меццо - сопрано
Роман
Мороз – баритон
Ольга
Анищенко,Світлана Острова,Ірина
Шестеренко, Олексій
Бєглєцов, Дмитро
Таванець – фортепіано
Юрій
Конрад – фагот
Іван
Єргієв – баян
Золтан
Алмаші – віолончель
Дмитро
Медолиз – флейта
Анатолій
Маринченко, Михайло
Войналович,
Аліна
Струць – флейта пікколо
Ансамбль
солістів «Solo plus»
міжнародного
фонду ім. М. Лисенка:
Юлія
Обабко – віолончель
Дмитро
Ільїн – ударні
Богдан
Кривопуст – фортепіано
Антон
Кушнір – флейта
Диригент – Михайло Пікульський
(Україна)
19.00
Колонний
зал ім.М.В.Лисенка
СИМФОНІЧНИЙ КОНЦЕРТ
Яків Лапинський (Україна – Німеччина)
Сучаснику
Симфонія
№ 1
Мирослав Скорик (Україна)
Концерт № 2
для фортепіано з оркестром
Чен Бао Хуа (Україна)
Японські картинки
Симфонія
(частини)
Ігор Шамо (Україна)
Концерт
для
флейти з оркестром
Ірина Алексійчук (Україна)
Мости до невидимих берегів
для двох фортепіано та симфонічного оркестру
Оксана Антоненко
– фортепіано
Богдана Стельмашенко – флейта
Ірина
Алексійчук, Юрій Кот – фортепіано
Державний
академічний
естрадно-симфонічний
оркестр України
Художній керівник і головний диригент
–
Наталія Понoмарчук
(Україна)
Понеділок, 1
жовтня
14.00
Національна спілка композиторів України
Концертний зал
Юлія Корженко (Україна)
Три мініатюри на слова І. Лапінського
для камерного оркестру, хорового ансамблю та ударних
Галина Овчаренко (Україна – Великобританія) Мерехтіла тиша у небі
для струнних
Олександр Шимко (Україна)
Час водолія
для двох скрипок, валторни, фортепіано та струнних
Золтан Алмаші (Україна)
Симфонія
для камерного оркестру
Сергій Пілютиков (Україна)
Лід і полум’я
для валторни і струнних
Михайло Шух (Україна)
Тиха молитва
для струнних
Євген Оркін (Україна – Німеччина)
Камерна симфонія
для віолончелі та камерного оркестру
Кирило Шарапов – скрипка
Тарас Яропуд – скрипка
Дмитро Таванець – фортепіано
Юлій Пилипчак – валторна
Сергій Логінов – валторна
Золтан Алмаші – віолончель
Хор студентів Київського Національного
університету
культури і мистецтв
Художній керівник і головний диригент
–
Наталія
Кречко
Національний ансамбль солістів
України
«Київська камерата»
Художній керівник і головний диригент
–
Валерій Матюхін
(Україна)
16.00
Ґарі Кулеша (Канада)
Тріо
для
скрипки, віолончелі та фортепіано
Ребекка Кларк (Канада)
Тріо
для
скрипки, віолончелі та фортепіано
Валентин Сильвестров (Україна)
Надихненний
Моцартом
для
скрипки, віолончелі та фортепіано
Євген Станкович (Україна)
Епілоги
для
скрипки, віолончелі та фортепіано
Келлі – Марі Мерфі (Канада)
Дай мені крила фенікса для польоту
для
скрипки, віолончелі та фортепіано
Тріо «Gryphon»
(Канада):
Аналі Патіпатанакун – скрипка
Роман Борис – віолончель
Джеймі Паркер – фортепіано
Концерт
здійснюється за сприяння
Посольства Канади в
Україні
Замовлення нових творів В. Сільвестрова та
Є. Станковича було здійснено
за підтримки
Ігора і Марти Ігнатович та Фонду
Шевченка в Канаді.
19.00
Національна музична академія України
ім.П.І.Чайковського
Великий зал
Микола Стецюн (Україна)
Рапсодія
для цимбал з оркестром
Ігор Гайденко (Україна)
Концерт
для бандури з оркестром
Юрій Алжнєв (Україна)
Клич Посвистача
Диптих для сопілки з оркестром
Микола Стецюн (Україна)
Елегія
пам’яті Г. Хоткевича
Олексій Чухрай (Україна)
Ярмаркові замальовки
Петро Петров-Омельчук (Україна)
П’ять транскрипцій
на теми опери “Опришки”
Яків Лапинський (Україна – Німеччина)
Плескач
Анатолій Гайденко (Україна)
Концерт
для цимбал з оркестром
Дніпрова легенда
Валерій Польовий (Україна)
Концерт
для цимбал з оркестром
Георгій Агратіна – цимбали
Дмитро Губ’як – бандура
Соломія Максимів – сопілка
Роман Стефанів – цимбали
Андрій Войчук –
цимбали
Національний оркестр народних
інструментів України
Художній керівник і головний диригент
–
Віктор Гуцал
(Україна)
19.00
Національна філармонія України
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
ВЕЛИКИЙ СВЯТКОВИЙ
ХОРОВИЙ КОНЦЕРТ
ДО ЮВІЛЕЮ В. СИЛЬВЕСТРОВА
(70-річчя від дня народження)
Валентин Сильвестров
(Україна)
Хорові твори
Муніципальний
камерний хор «Київ»
Художній керівник і головний
диригент –
Микола
Гобдич
Камерний
хор «Кредо»
Художній керівник і головний
диригент – Богдан Пліш
Національна заслужена академічна
капела України «Думка»
Художній керівник і головний
диригент – Євген Савчук
(Україна)
Вівторок, 2 жовтня
10.00 – 14.00
Національна музична академія України
ім.П.І.Чайковського
Малий зал. Фойє
НАУКОВО – ТЕОРЕТИЧНА
КОНФЕРЕНЦІЯ
«Українська духовна музика: традиції і сучасність»
14.00
Національна музична академія України
ім.П.І.Чайковського
Малий зал
Юлія Гомельська (Україна)
Камерна симфонія
для струнних і
духових
Віктор Степурко (Україна)
Партита
для камерного оркестру
Жанна Колодуб (Україна)
Концертіно
для
віолончелі та струнних
Володимир Губа (Україна)
День Пам’яті
для сопрано,
струнних, духових, ударних та органу
Юрій Іщенко (Україна)
Струнний квартет № 13
Віталій Годзяцький (Україна)
Веселі витівки
для струнних і духових
Людмила Войнаровська – сопрано
Іван Кучер – віолончель
Струнний
квартет «Archi»:
Ігор
Андрієвський – скрипка
Ніна Сіваченко – скрипка
Олександр
Павлов – альт
Юлія Білоусова – віолончель
Ансамбль
класичної музики
ім.
Б. Лятошинського
Диригент
– Ігор Андрієвський
(Україна)
16.00
Національна філармонія України
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
КОНЦЕРТ ХОРОВОЇ МУЗИКИ
Аарон Копланд (США)
4 мотети
Допоможи нам, Господи
О Йегово, пребудь вовіки
Помилуй нас, о мій Боже
Заспіваймо хвалу нашому
Ґустав Голст (Англія)
Вечірня варта
Nunc dimittis
Бенджамін Бріттен (Англія)
Гімн до св. Сесілії
Ґебріел Джексон (США)
O sacrum convivium
Джеймс Мак-Міллан
(Шотландія)
Christus vincit
Ерік Вайтакр (США)
Надія, віра, життя, любов
з циклу «Пісні віри» на текст Е.Е. Каммінґса
Метью Гіндсон
(Австралія)
Home
(from Heartland)
Франсіс Пуленк (Франція)
Salve
Арво Пярт (Естонія)
Магніфікат
Арнольд Шенберґ (Австрія)
Тричі тисяча років
Рудольф Мейерсберґер (Німеччина)
Як спустошене це місто
Богдан Сегін (Україна)
Алілуя
Боннський
камерний хор (Німеччина)
Художній керівник та
диригент –
Петер Хенн
Концерт здійснюється за
сприяння
Міністерства закордонних справ Німеччини
Німецького культурного центру
«ГЕТЕ-ІНСТИТУТ»
Компанії «DHL»
18.00
Національна спілка
композиторів України
Концертний
зал
Володимир Бєляєв (Молдова)
Квартет
Віктор Войтік (Білорусь)
Самотній вітер
Ніколя Багірі (Франція)
Серйозні варіації
Іван Тараненко (Україна)
Пам’яті матері
Станіслав Крупович (Польща)
Варіації на тему Моцарта
Євген
Мітін – гітара
Струнний квартет «Collegium»:
Кирило Шарапов – cкрипка
Тарас
Яропуд – cкрипка
Андрій
Чоп – альт
Юрій
Погорецький – віолончель
(Україна)
19.00
Колонний зал ім.М.В.Лисенка
ДО 100 – РІЧЧЯ
ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
ТА 25 – РІЧЧЯ
ВІД ДНЯ СМЕРТІ
КОНСТАНТИНА РЕҐАМЕЯ
Олександр
Щетинський (Україна)
Узнай себе
симфонія для мішаного хору a cappella
на тексти Г. Сковороди та з інших джерел
Ян Баліссат
(Швеція)
На вшанування
Константина Реґамея
інтермеццо для камерного
оркестру
Константин Реґамей (Польща)
Видіння
пророка Даниїла
кантата для хору, соліста, органу
та симфонічного оркестру
Роберт Коллер (Швейцарія) – баритон
Петро Довгань – орган
Камерний хор «Кантус» ( м.Ужгород)
Художній
керівник і диригент –
Еміл Сокач
Муніципальний камерний
оркестр
«Леополіс» ( м. Львів)
Художній керівник і диригент –
Ярослав Мигаль
(Україна)
Концерт здійснюється за
сприяння
Фундації «PRO HELVETIA» (Швейцарія)
Краківського відділення Спілки
композиторів Польщі
19.00
Національний театр опери і балету України
ім. Т.Г.Шевченка
АВТОРСЬКИЙ КОНЦЕРТ ЄВГЕНА СТАНКОВИЧА
ДО 65 – РІЧЧЯ ВІД
ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
Середа, 3 жовтня
10.00 – 15.00
Національна музична академія України
ім.П.І.Чайковського
Малий зал. Фойє
НАУКОВО –
ТЕОРЕТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ
«Українська духовна музика: традиції і сучасність»
16.00
Колонний зал
ім.М.В.Лисенка
КАМЕРНИЙ КОНЦЕРТ
Мілен Панайотов (Болгарія)
Da re dies al mi bemolle
для двох фортепіано
Драгомір Йосіфов (Болгарія)
Вазарелигети
для кларнету, віолончелі,
фортепіано і челести
Дімітар
Тапкофф (Болгарія)
Соната для альта
Михаіл Големінов (Болгарія)
для двох фортепіано
Володимир
Рунчак (Україна)
Розмова з
часом
антисоната для двох фортепіано
Удар – ні, ще удар – ні, ударні
для двох перкусіоністів
Ego et alter ego
для фортепіанного і
перкусійного дуетів
Оксана Рапіта, Мирослав
Драган – фортепіано
Поліна Круглова – альт
Олександр Томчук, Дмитро
Ільїн – ударні
Камерний ансамбль «Нова
музика в Україні»
Художній
керівник і диригент – Володимир
Рунчак
(Україна)
18.00
Національна спілка
композиторів України
Концертний
зал
Валентина Мартинюк (Україна)
Партита
для бандури соло
Олена Ільницька (Україна)
Багатель
для
кларнету соло
Данило Перцов (Україна)
Соната
для гітари
Мерзіє Халітова (Україна)
2 концертні п’єси
для фортепіано
Олег Таганов (Україна)
Пелюстки на снігу
цикл п’єс для флейти соло
Людмила Самодаєва (Україна)
Апостоли Петро і Павле
два етюди для двох фаготів і підготовленого
фортепіано
Юрій Гусєв (Україна)
5 п’єс для флейти соло
Сергій Турнєєв (Україна)
5 рефлексій
для
кларнету соло
Олександр Яворик (Україна)
Соната
№13
для фортепіано
Лариса Донник (Україна)
В Слобожансько-Сковородинівському краю
сюїта для квартету тромбоністів у трьох частинах:
1.В степу
полиновім
2.Там Пречиста
ризи прала
3.В небі
райдуга врешті заграла
Олена Протопопова (Україна)
1.Роздум
2.Питання
3. У мріях
4.Рішення
5.З миром
сюїта для квартету тромбонів в п’яти частинах
Тетяна Хмельницька (Україна)
Торсійні поля
триптих для п’яти тромбонів:
1.Арія
2.Фуга
3.Хорал
Ганна
Войтенко – бандура
Андрій Дьомін, Олексій Бойко
– кларнет
Михайло Стрельніков – гітара
Людмила Самодаєва,
Олег Безбородько,
Оксана Рапіта – фортепіано
Анатолій Маринченко, Дмитро
Медолиз – флейта
Антон Рунов, Олексій
Бабій – фагот
Квартет тромбоністів ХДУМ
ім. І. Котляревського:
Тарас Гриняк,
Олександр Дубка,
Ренат Імаметдинов,
Василь Іващук
Художній
керівник і диригент – Олег Федорков
(Україна)
19.00
Колонний зал ім.М.В.Лисенка
Борис Яровинський (Україна)
Симфонія № 4
Сергій Рахманінов (Росія)
Концерт № 3
для фортепіано з оркестром
Олексій
Набіулін (Росія) – фортепіано
Академічний симфонічний оркестр
Харківської обласної філармонії
Художній керівник
і головний диригент – Юрій Янко
(Україна)
Четвер, 4 жовтня
14.00
Національна спілка композиторів України
Концертний зал
Євген Мілка (Україна)
Соната № 2
для
скрипки і фортепіано
Едуард Елгар (Великобританія)
Соната ор.82
для
скрипки і фортепіано
Бела Барток (Угорщина)
Соната № 2
для
скрипки і фортепіано
Людмила Шукайло (Україна)
Поема
для
фортепіано
Важа Азарашвілі (Грузія)
Соната
для скрипки соло
Ігор
Андрієвський – скрипка
Тетяна
Андрієвська – фортепіано
(Україна)
16.00
Колонний зал ім.М.В.Лисенка
ДО 125-РІЧЧЯ
ВІД ДНЯ НАРОДЖЕННЯ
К. ШИМАНОВСЬКОГО
Кароль Шимановський (Польща)
Струнний квартет № 2
Владислав Словинський (Польща)
Осіння оповідь
для струнного квартету
Мирослав Скорик (Україна)
Диптих
для
струнного квартету
Моріс Равель
(Франція)
Струнний квартет F-dur
Струнний квартет «WILANÓW» (Польща):
Тадеуш Ґадзіна
– скрипка
Павел Лосакевич – скрипка
Ришард Дузь – альт
Маріан Васюлка – віолончель
Концерт проводиться за сприяння
Польського Інституту у м.Києві
19.00
Київський Будинок вчених НАН
України
ГРЕЦЬКІ ЛІРИЧНІ
КОЛЬОРИ
Айміліос Ріадіс
Три плачі
цикл на вірші Костіса Паламаса із збірки «Могила»:
1.
Незаторкнутий
і без прикрас
2. Плин твого волосся
3. Подорож із чорним лицарем
Дімітріс Мітропулос
Серце матері
мікро-монодрама для сопрано
на
текст Жана Рішпена в перекладі Ангелоса Влахоса
Діонісіос Вісвардіс
Соната
для
фортепіано
(3-я і 4-а частини: тема з
варіаціями та фуга)
Георге Курупос
Один... десять... тисяча мишей
Вогонь
Бідна миша
Колискова
з циклу «Шість пісень для Мишей»
Стелліос Кукунарас
Зустріч
Штурм
з циклу «Романтичні пісні» на вірші
Ріхарда Демеля
Маноліс Каломіріс
Привітання
трояндам і жасмінові
на вірші Костіса Паламаса
Життя
старої матері
арія з сюїти «Магічна
осінь» для голосу з оркестром
на вірші Костіса Паламаса зі збірки «Ямби
і анапести»
Мікос Скалкотас
Темнішає.
Кого побачу я...
народна пісня
Арія
Аргіро
з драматичној казки «Із магією травня»
Теодор Антоніу
Чекання
на вірші М.Малакасі
Чарівниця
на вірші А.Палавіа
з циклу «Вісім музичних картин», op.1
Пісня
Дівчина з Мані
головна музична тема з фільму Пола Аннетта
«Дівчина з Мані»
Манос Хаджідакіс
Іонічна
сюїта
для фортепіано
Мікіс Теодоракіс
Арія
Медеї
з
опери "Медея" на слова Фуріпідеса
Старі шляхи
з
циклу «Балади» на вірші Маноса Анагностакіса
Манос Хаджідакіс
До
тебе волаю, Ґонґіло
з циклу «Magnus Eroticus» на вірші Сапфо
Кохання задуха
Я хмара
з циклу "C. N. S." на вірші Сапфо
Анна Алексопулу –
сопрано
Фріксос Мортцос – фортепіано
(Греція)
Концерт проводиться за сприяння
Посольства Греції в Україні
Members of Yioula Group
19.00
Національна філармонія України
Колонний зал ім.М. В. Лисенка
КАМЕРНИЙ КОНЦЕРТ
Ігор Щербаков (Україна)
Камерна симфонія № 6
для
флейти, струнного оркестру та ударних
Юрій Ланюк (Україна)
Благовіщення
для
скрипки та хору
Віталій Губаренко (Україна)
Canto ricordo
для
скрипки та хору
Камерна симфонія № 3
для
двох скрипок та симфонічного оркестру
Камерна симфонія № 2
для
скрипки та оркестру
Вікторія Польова (Україна)
No man is an Island
для меццо-сопрано, жіночого хору,
струнних та фортепіано
Богдана
Стельмашенко – флейта
Мирослава Которович – скрипка
Кирило
Шарапов – скрипка
Оксана
Нікітюк – меццо-сопрано
Дівочий
хор КССМШ ім. М. Лисенка
Художній керівник і головний
диригент –
Оксана
Нікітюк
Державний
камерний ансамбль
«Київські
солісти»
Художній керівник і головний
диригент – Богодар Которович
Національна
заслужена академічна капела України «Думка»
Художній керівник і головний
диригент –
Євген
Савчук
(Україна)
19.00
Національна музична академія України ім.П.І.Чайковського
Великий зал
СИМФОНІЧНИЙ КОНЦЕРТ
Володимир Івасюк (Україна)
Сюїта-варіації
для струнного оркестру
Михайло Швед (Україна)
Відображення
для фортепіано та симфонічного оркестру
Мирослав Волинський (Україна)
По дорозі в казку
симфонічна поема
Мар’ян Кузан (Франція)
Шляхи повернення
для тенора та симфонічного оркестру
Стефанія
Туркевич (Україна – Швейцарія)
Малярська
симфонія
Три симфонічні ескізи
Мар’ян Кузан (Франція)
Свобода
увертюра для симфонічного оркестру
Маріанна Гумецька –
фортепіано
Володимир Кодовба –
тенор
Симфонічний оркестр
Чернівецької обласної філармонії
Художній
керівник і головний диригент –
Йосип Созанський
Диригент – Тарас Курило (Україна)
П’ятниця, 5 жовтня
16.00
Національна спілка композиторів України
Концертний зал
ПРЕЗЕНТАЦІЯ
НОВОГО КОЛЕКТИВУ
Євген Станкович (Україна)
Якось в гостях у великого Вівальді
з камерної симфонії № 7
версія для ансамблю скрипалів Марії Берлад
Гірська легенда
для альта і
фортепіано
версія для ансамблю
скрипалів
Марії Берлад
Ганна Гаврилець (Україна)
Екслібріси
версія для ансамблю скрипалів
Мирослав Скорик (Україна)
Арія
Вальс
з партити № 5 для
фортепіано
версія для ансамблю
скрипалів
Марії Берлад
Астор П’яццола (Аргентина) –
Богдана Фроляк (Україна)
Oblivion
Escuale
Джером Керн – Ігор Фролов
Дим
Дивертисмент
Юрій Ґіна (Україна)
Ґора
Садаґурська полька
Ансамбль «Vicorda»:
Марія Берлад – скрипка
Марко Вербовецький – скрипка
Галина
Бердоус –
скрипка
Лідія Коваль – скрипка
Євген Гаврилюк – аккордеон
Анна
Томасишин – фортепіано
Художній керівник та диригент –
Зиновія
Ядловська
(Україна)
П’ятниця, 5 жовтня
16.00
Національна філармонія України
Колонний зал ім.М.В.Лисенка
КАМЕРНИЙ КОНЦЕРТ
Любава Сидоренко (Україна)
Інкрустації
для камерного ансамблю
Михайло Чембержі (Україна)
Даніелла
сюїта з балету
Володимир Золотухін (Україна)
Сокровенное (мечты,
тревоги, надежды)
для скрипки та камерного
оркестру
Святослав Луньов (Україна)
Tristium
для струнного оркестру
Генадій Чобану (Молдова)
Код Енеску
для струнних
Джордж
Гроссман (США)
Concerto elegiaco
для фортепіано і струнних
Богдана Півненко – скрипка
Тетяна
Андрієвська – фортепіано
Національний
ансамбль солістів України
«Київська
камерата»
(Україна)
19.00
Національна філармонія України
Колонний зал ім.М.В.Лисенка
Артем Рощенко (Україна)
Концерт
для фортепіано та
симфонічного оркестру
Володимир Птушкін (Україна)
Віндзорські насмішниці
симфонічна сюїта
Людмила Юріна (Україна)
…end – less…
для симфонічного
оркестру
Віктор Мужчиль (Україна)
Осінь
симфонічна картина
Віталій Філіпенко (Україна)
Східні ескізи
Лія Костомарова – фортепіано
Симфонічний оркестр
Національної філармонії України
Диригент
– Ігор Палкін
(Україна)
Субота, 6 жовтня
13.00
Михайлівський Золотоверхий Собор
КОНЦЕРТ ДУХОВНОЇ ХОРОВОЇ МУЗИКИ
Галицький
камерний муніципальний хор ( м. Львів)
Художній керівник та головний
диригент –
Василь Яциняк
16.00
Національна музична академія України
ім.П.І.Чайковського
Малий зал
ХОРОВИЙ КОНЦЕРТ
Мирослав Скорик (Україна)
Псалом № 12
Псалом № 53
Віктор Камінський (Україна)
Псалом № 2
Олександр Козаренко (Україна)
Блажен Муж
Взбранной Воєводі
Острозький наспів
Володимир Павенський (Україна)
Господи, Ісусе Христе
Віктор Камінський (Україна)
Гагілка
Роман Цись (Україна)
Різдвяний диптих
для мішаного хору на слова Б.Антонича та народні тексти
Мирослав Волинський (Україна)
Шум
Оксана Герасименко (Україна)
Горіхове сіделечко
Ростислав Демчишин (Україна)
Гаї шумлять
вокально-симфонічна
поема на вірші П. Тичини
Хорал
Богдан Сегін (Україна)
Алілуя
Людмила Дума (Україна)
Ставок заснув
Зеленая дібровонько
Галицький
камерний муніципальний хор ( м. Львів)
Художній керівник та головний
диригент –
Василь
Яциняк
(Україна)
17.00
Київський Будинок вчених НАН
України
КОНЦЕРТ
СКРИПКОВОЇ МУЗИКИ
Сергій Прокоф’єв (Росія)
Соната ор.56
для двох скрипок
Богдана Фроляк (Україна)
Партита – медитація
Ганна Гаврилець (Україна)
Beyong
Body and Soul…
Золтан Алмаші (Україна)
Duo
Тору Такеміцу (Японія)
The rocking mirror Daybreak
Ігор Щербаков (Україна)
Канцона
Дует «Duo-violini» (Україна - Австрія):
Анна
Савицька - скрипка
Якуб
Дзялак - скрипка
19.00
Національна філармонія України
Колонний зал ім.М.В.Лисенка
Валентин Бібік (Україна)
Концерт № 1
для фортепіано з
оркестром
Іван Карабиць (Україна)
Концерт № 2
для
оркестру
Кармела Цепколенко (Україна)
Симфонія № 4
для симфонічного
оркестру
“Симфонія
мандрів” №4
для
симфонічного оркестру
Олег Безбородько – фортепіано
Національний заслужений академічний
симфонічний оркестр України
Диригент – Кирило Карабиць
(Україна)
Неділя, 7 жовтня
19.00
Національна спілка композиторів України
Концертний зал
КАМЕРНА МУЗИКА
МОЛОДИХ
Іван Гонтар
(Україна)
Один день з
пам’яті піску, що лежить на узбережжі
для кларнету, віолончелі, фортепіано та перкусії
Ярослав
Одрін (Україна)
Таїнство
хвилі
для кларнету, віолончелі, фортепіано та перкусії
Олена Сєрова (Україна)
Осінній берег
для кларнету, віолончелі, фортепіано та перкусії
Максим
Коломієць (Україна)
Переломлення
для гобоя, кларнету, скрипки та вібрафону
Євген Геплюк
(Україна)
Лаконізми та Токката
для фортепіано
Анна
Тихоплав (Україна)
Серце, в душі…ввись!
для гобоя, кларнету і фортепіано
Марія Мядюта
(Україна)
Рондо-новелетто
для духового квартету
Олексій
Шмурак (Україна)
Книга
стабільності
для альта та фортепіано
Світлана
Ринкова (Україна)
Дует
для скрипки та альта
Ірина
Матросова (Україна)
Ось воно, щастя
романс на слова С. Єсеніна
для голосу та фортепіано
Фірудін
Аллахверді (Азербайджан)
Куди?
для скрипки, кларнету та фортепіано
Aнна Корсун (Україна)
Розріження
для флейти та фортепіано
Анастасія
Ващіна (Росія)
4 п’єси
для гобоя соло
Сєрґєй Хісматов (Росія)
Молекулярна
фантазія № 1 Н20 газована
Надія Курінна
(Україна)
Тріо
для кларнету, віолончелі та фортепіано
Ансамбль «nostri temporis»:
Антон Панькін
– флейта
Максим Коломієць
– гобой
Віталій Нехорошев,
Андрій Дьомін – кларнет
Олексій Шмурак
– фортепіано
Ігор Воронка
– скрипка
Андрій Малахов
– альт
Антон Степаненко – віолончель
Світлана
Москаленко
– голос
Дмитро Ільїн – перкусія
Євген Геплюк
– фортепіано
Надія
Курінна
– фортепіано
Адреси концертних залів:
(Володимирський узвіз, 2)
Михайлівський Золотоверхий Собор
(вул. Трьохсвятительська, 6/8)
Трапезна церква Києво-Печерської
Лаври
(вул. Січневого повстання, 25)
Національна
музична академія України ім.П.І.Чайковського
Великий і Малий зали
(вул. Архітектора В.Городецького, 1-3/11)
Київський Будинок вчених НАН України
(вул. Володимирська, 45)
Національна спілка композиторів України
Київська організація
Національної спілки композиторів України
(вул.Пушкінська, 32)
Національний театр опери і балету України
ім. Т.Г.Шевченка
(вул.
Володимирська, 50)